O nas

Zespół ThisPlay tworzą pasjonaci – specjaliści, którzy swoje pierwsze kroki w marketingu sieciowym stawiali w 2010 roku. Wszyscy przeszliśmy długa drogę. Od malych agencji reklamowych, przez wieksze do stworzenia wlasnej firmy, ktora ściśle odpowiada na potrzeby klienta.

Zrealizowaliśmy kilka tysięcy kampanii. Współpracują z nami miedzy innymi: uczelnie, politycy, firmy z branzy HoReCa, Beauty, czy organizatorzy dużych imprez masowych. Docieramy do odbiorców z treściami marketingowymi dzięki najnowszym technologiom.
ZAANGAŻOWANIA
WSPARCIA I DORADZTWA
ATRAKCYJNEJ CENY

Klika słów od Prezesa

Nasz zakres działalności

Dotrzemy z emisją Twoich treści marketingowych do użytkowników bazując na ich cechach behawioralnych, demograficznych i hiperlokalnych. Korzystamy z najlepszych dostępnych rozwiązań, takich jak: Adform, RTB, DoubleClick i wiele innych (często tworząc hybrydy dla lepszego efektu).
Stworzymy Twoją stronę, fanpage, a nawet cały brand. Zadbamy o wizualne aspekty Twojej firmy. Nie masz czasu na prowadzenie fanpage lub własnej strony? My zajmiemy się tym za Ciebie.
Przeprowadzamy analizę bezpieczeństwa stron internetowych, aplikacji webowych oraz analizę na potrzeby pozycjonowania stron w wyszukiwarkach. Otrzymany raport z analizy pozwoli na podjęcie działań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa oraz skuteczności twojej strony lub aplikacji webowej.
Bądź tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci. Prócz prowadzenia Twoich Social Mediów zadbamy również o ich promocje i zwiększanie ich zasięgu.
Zadbamy o Twój wizerunek oraz zbudujemy świadomość i wysoką ocenę Twojej marki. Prowadzimy niejawne elementy marketingu internetowego, w tym pozycjonowanie w internecie.
Content marketing to komunikacja marki z jej grupą docelową. Nie odbywa się to jednak z wykorzystaniem reklam, ale poprzez publikację materiałów edukacyjnych, poradnikowych czy też eksperckich.
przeprowadzonych kampanii reklamowych
wykonanych kreacji do kampanii display
mln emisji kreacji w ramach kampanii
procent klientów decyduje się na stałą współpracę
procent dokładności targetowania poprzez korzystanie z różnych metod pracy
procent optymalizacja kosztów reklamy z zachowaniem jakości w porównaniu do innych metod

Kontakt

THISPLAY Internet Advertising Agency sp. z o.o.
NIP 8992871617 | KRS 0000813623 | REGON 384870433
nr rachunku: 45 1140 2004 0000 3202 7941 7655
Adress
ul. Wolbromska 18/1b 53-148 Wrocław, Polska
Kontakt
E-mail: m.obrzud@thisplay.pl Phone: +48 604 469 426

Targeted advertising campaigns

Scroll Up